Monday, April 19

रिया-सुशांत केसमा महत्वपूर्ण पक्राउ, पुलिसको हातमा आयो के.जे

September 13, 2020 288

सुशांत सिंह राजपूतको मृत्युमा एनसीबीले ठुलो ड्रगको सम्बन्धमा अनुसन्धान गरिरहेको छ। एजेन्सीले केजे नाम गरेको मानिसलाई पक्राउ गरेको छ।

मुम्शात सिंह राजपूतको मृत्युको मामिलामा एनसीबीले सुशांत सिंह डेथ केसको सम्बन्धमा ठुलो ड्रगको सम्बन्धमा अनुसन्धान गरिरहेको छ। एजेन्सीले केजे नाम गरेको मानिसलाई पक्राउ गरेको छ। करणजीतको पूरा नाम करणजीत हो। उसले क्यापरी र लिटल हाइट्समा लागूपदार्थको आपूर्ति गर्थ्यो। मुम्बईको नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरोको अनुसन्धानमा त्यहाँ धेरै चौंकाउने घटनाहरू भएका छन्। जानकारीका अनुसार शनिबार पक्राउ परेका करमजितले सुशांत सिंहलाई दिपेश सावन्त र शमूएल मिरन्दा मार्फत १० पटकसम्म ड्रग्स आपूर्ति गरेका थिए। उही समयमा गोवा सम्बन्धी अर्को नाम यस मामलामा देखा पर्‍यो। यो क्रिस कोस्टाको नाम हो।

वर्णन गर्नुहोस् कि NCB सँग लागूपदार्थ आपूर्तिकर्ताको बारेमा धेरै महत्वपूर्ण जानकारी छ। आधा किलो हेम्प पनि अनुज केशवानी नामको व्यक्तिको ट्रेलमा बरामद गरिएको छ। एनसीबी टोलीले भांगले भरिएको सिगरेट पनि बरामद गरेको छ। यो पनि थाहा छ कि अनुज केशवानीले सारा अली खानलाई गांजा पुर्‍याउँथे। रियाले ड्रग्स प्रकरणमा एनसीबीलाई 25 नाम दिएकी थिइन। जसमध्ये एनसीबीले भर्खर 5 नाम खुलाएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्