Friday, April 23

आज सूर्य र मंगलले राशि परिवर्तन गर्छन्, जान्नुहोस् कुन व्यक्तिका लागि शुभ हुनेछ

August 16, 2020 327

काठमाडौँ  साउन ३२, २०७७

सूर्य भगवान राशि चिन्ह परिवर्तन गर्दैछ। ज्योतिष गणनाको अनुसार सूर्य भगवान आइतवार आफ्नो राशि चक्र अर्थात लियोमा प्रवेश गर्छन्। यो राशि आइतबार साँझ 7.२7 बजे परिवर्तन हुनेछ, जहाँ सूर्य भगवान एक महिना बस्नुहुनेछ। यस दिन, मंगल ग्रह मेष छोड्नेछ र मेषमा प्रवेश गर्नेछ।

मेष: मेष राशिको जातिको लागि सूर्यको राशि चिन्ह राम्रो छ। यस सूर्यको अर्थमा ट्रान्जिटले वैवाहिक वा प्रेम जीवनमा केही समस्याहरू निम्त्याउन सक्छ। पार्टनर अपेक्षाहरू पूरा गर्न असफल भएमा फाटोको परिणाम हुन सक्छ। विद्यार्थीहरूको लागि उत्तम समय। यो समय व्यापारीहरूको लागि उपयुक्त छ।

वृषभ: सूर्यको यस राशीमा ट्रान्जिटले वैवाहिक जीवनलाई असर गर्दैन। जीवनसाथीको क्षेत्रमा उनीहरूको सफलता छ। पदोन्नती हुँदा वैवाहिक जीवनमा आनन्द बढ्न सक्छ।

मिथुन: मिथुनका मानिसहरु जसले लेखन कार्य गर्छन् वा मिडिया संसारसँग सम्बद्ध छन्, अर्को महिना उनीहरूका लागि शुभ हो। सबै काम एक रमाईलो परिणाम प्राप्त गर्नेछ। वैवाहिक जीवन पनि आनन्दित हुनेछ

कर्क: परिवर्तनको चरण ती राशि चिन्हहरूको लागि सुरू हुन गइरहेको छ। हरेक परिवर्तनले शुभ र प्रगति दिनेछ। परिवारले पूर्ण समर्थन प्राप्त गर्दछ, त्यसैले परिवारलाई पूर्ण समय दिनुहोस्। प्रत्येक निर्णय अघि तिनीहरूको निर्णय छलफल गर्नुहोस्।

सिंह: जो मानिसहरू जागिरमा छन् तिनीहरूलाई पदोन्नति गर्न सकिन्छ। ठूलो जिम्मेवारी पाउन सकिन्छ। रोकिएको काम पूरा हुनेछ। तपाईंको रीसलाई नियन्त्रण गर्नुहोस्। घरमा बहस हुन सक्छ।

कन्या: कन्या अलि सावधान रहनुहोस्। यो उनीहरूको लागि गाह्रो समय हो। आर्थिक मोर्चामा चुनौतीहरू हुन सक्छन्। धैर्यवान हुनुहोस् सूर्य देवको पूजा गर्नुहोस्।

तुला राशि: व्यक्ति जो रोजगार खोज्दैछन्, उनीहरूको प्रयासहरू सफल हुन लागेका छन्। परिवारको पूर्ण सहयोग प्राप्त हुनेछ। जीवन साथीको सम्बन्ध अधिक सुन्दर हुनेछ।

वृश्चिक: काम गर्ने मानिसहरूका लागि पदोन्नति भइरहेको छ। पति र पत्नी र बच्चाहरू संग राम्रो समय खर्च गर्दछ। सबै प्रयास सफल हुनेछ।

धनु: धनु राशि भएका विद्यार्थीहरूका लागि राम्रो समय सुरू हुन्छ। विद्यार्थीहरू जो प्रतिस्पर्धी परीक्षामा प्रवेशको लागि तयारी गर्दैछन्, उनीहरूको सफलताको आश्वासन छ। अभिभावकहरूसँग समय बिताउँदछ र तिनीहरूका आशिष् प्राप्त गर्दछ।

मकर: मकर राशिका व्यक्तिहरूका लागि चुनौतीपूर्ण समयहरू भइरहेका छन् तर प्रगति पनि भइरहेको छ। त्यसैले कठिनाइहरूको सामना गरिरहनुहोस्। पुनर्वास सम्भव पनि हुन सक्छ। यदि जीवन साथी एक योजना मा काम गरीरहेको छ भने उसले पनि सफलता प्राप्त गर्दछ।

कुम्भ: कुंभ राशि वालोंका लागि अनुकूल समय आयो जो नयाँ व्यापार वा काम सुरु गर्न चाहान्छन्। यस एक महिनामा लिइएको प्रत्येक कदम सफल हुनेछ। हो, जीवन साथीसँग कुराकानी गर्दा सावधानी अपनाउनुहोस्। त्यहाँ फाटो हुन सक्छ।

मीन: यस राशि चिन्हका व्यक्ति जागिर परिवर्तन गर्न इच्छुक छन्, उनीहरूले निर्णय लिन सक्दछन्। नयाँ रोजगार उनीहरुका लागि आर्थिक र फलदायी हुनेछ। अर्कोतर्फ, मीनका युवाहरू काम खोज्दैछन, उनीहरू पनि यो एक महिनामा सफलता प्राप्त गर्नेछन्।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्