Monday, April 19

सामूहिक बलात्कार पछि भारत लखीमपुर खेरीमा 13 वर्षीया केटीको हत्या, दुई आरोपी पक्राऊ

August 16, 2020 147

 

भारत  उत्तर प्रदेशको लखीमपुर खेरीमा १ 13 वर्षीया केटीलाई सामूहिक बलात्कार र हत्या गरियो। पोस्टमार्टम रिपोर्टले बच्चाको बलात्कारको पुष्टि गर्दछ। यस मामलामा पुलिसले दुई अभियुक्तलाई पक्राउ गरी उनीहरूको विरुद्ध राष्ट्रिय सुरक्षा ऐन (रासुका) अन्तर्गत कारवाही गर्यो।

लखीमपुर खेरी जिल्लाको ईशानगर पुलिस स्टेशनको पाकरिया गाउँमा बलात्कार पछि उक्त घटना भएको हो। शुक्रबार राति गहुँको खेतमा युवतीको शव भेटिएको थियो। युवती शुक्रवार दिउँसो हराइरहेकी थिइन। बच्चाको बुबाको आरोप छ कि उनको लास राती खेतमा फेला परेको थियो। उसको आँखा फैलिरहेको थियो र जिब्रो काटिएको थियो। स्कार्फ घाँटी वरिपरि कडा थियो।

लखीमपुर खेरीका प्रहरी उपरीक्षक सत्येन्द्र कुमारले युवतीको पोस्टमार्टम रिपोर्टमा बलात्कारको पुष्टि भएको जानकारी दिए। आँखा फाल्ने वा जिब्रोको टोक्ने रिपोर्ट छैन। उखुको कारण आँखा निश्चित रूपमा चोट पुगेको छ।यसभन्दा अघि धोहरा सर्कलका प्रहरी अधिकारी अभिषेक प्रतापले बलात्कार गरेको भए पनि हत्याको कुरा खुलेको बताएका थिए। दुई जनालाई पक्राउ गरिएको छ। केटीको शव फेला परेको खेत एक आरोपीको हो। आँखा च्यात्नु वा हटाउनु ठीक हुँदैन। आरोपितहरुलाई रासुका अन्तर्गत कारवाही गरी जेल पठाइएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्